Mulumiri tuturor!

8 posts Page 1 of 1

Daniel

Site Admin
Site Admin

Post by Daniel » 10 Jan 2020, 18:09
Buna seara!
Multumesc tuturor celor care au apreciat si apreciaza acest forum,multumesc tuturor celor care contribuie la refacerea bazei de date, totodata pe aceasta cale multumiri colegului nostru [mention]OCBSlimz[/mention] care a contribuit cu o suma consistenta la achizitionarea componentelor pentru noul server. Va promit ca in cel mai scurt timp toata baza de date cu softuri si scheme va fi din nou pe forum.Cu timpul vom reface si categorii si alte lucruri care se vor cere.
Cu respesct pentru toti membrii
Echipa Electronicforum group

Daniel

Site Admin
Site Admin

Post by Daniel » 22 Jan 2020, 08:21
22 Jan 2020, 03:20iovul.nica wrote:
Am citit cateva pe aici,va sustin si daca nu este facatura chiar doresc sa donez ceva banuti.ok!? Mai am un singur dor...lasati siteul pe Romana.
Salut,nu banii sunt problema ci toata informatia care sa pierdut si munca de a o reface la loc,iar cine doreste sa doneze va fi recompensat cu puncte.Legat de limba aveti posibilitatea de a alege la inscriere romana sau engleza sau din panoul de control al fiecaruia. Mai jos atasez cateva imagini cu setarile limbii.
ro3 - electronicforum.ro.png
ro2 - electronicforum.ro.png
ro - electronicforum.ro.png
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.

Daniel

Site Admin
Site Admin

Post by Daniel » 23 Jan 2020, 22:45
23 Jan 2020, 22:35iovul.nica wrote:
Eu personal am inteles,si totusi daca vreau sa donez:unde pot face donatia?
https://www.electronicforum.ro/app.php/shop

Florius

Site Admin
Site Admin

Post by Florius » 23 Jan 2020, 23:19
Deoarece forumul nu este constituit inca ca si entitate juridica nu se poate oferi un cont bancar , doar cel de paypal. Daca doriti , asta este singura posibilitate de a dona , cel putin deocamdata . Va multumim pentru intelegere .
Reparatii hardware & reballing

Florius

Site Admin
Site Admin

Post by Florius » 31 Jan 2020, 08:32
Locatia ? Sa intelegem ca doriti sa veniti personal cu banii ? Aveti adresa de mail de paypal , doar asa se fac donatii ! Daca doriti asa , bine , daca nu la fel de bine . Din cauza ca nu ne-am protejat cum trebuie , am fost atacati si forumul a avut de suferit . Astea sunt conditiile noastre si pentru a proteja si mentine acest forum , nu sunt discutabile .

Daniel

Site Admin
Site Admin

Post by Daniel » 31 Jan 2020, 12:28
Pana la urma nu am cerut de la nimeni nimic ,daca era sa mentinem forumul din donatii era inchis de mult ,donatiile sunt benevole si urmam procedurile in vigoare. Cine doreste sa doneze bine cine nu, tot bine forumul este deschis pentru toata lumea si atat timp cat se respecta regulamentul nu avem nimic cu nimeni.

Florius

Site Admin
Site Admin

Post by Florius » 01 Feb 2020, 22:24
Si v-am raspuns : banii se pun in contul paypal , Doar asa se accepta donatii pentru forum ! Daca nu stiti sa folositi serviciul paypal , gasiti tutorial pe net .

JasonBaf

EF Membru
EF Membru

Post by JasonBaf » 22 Oct 2020, 05:43
As the expert, I can assist.
8 posts Page 1 of 1
Return to “Discutii despre functionarea forumului”